Farebná svadobná výzdoba: Tieto mestá ťa inšpirujú!

Letné dni sa síce nekončia, no s prichádzajúcim jesenným obdobím sa tešíme nielen na obľúbené letné svadby, no nepochybne aj na svadby s nádychom jesenných dní. Svadby sú jednoznačne najobľúbenejšie udalosti nášho života. Vďaka teplému počasiu, nekonečným možnostiam na obrad či hostinu pod holým nebom, ideálnemu času na svadobnú cestu či chutným koktejlom si väčšina párov vyberá práve toto obdobie.

Farebná svadobná výzdoba býva voľbou mnohých párov. Práve preto vám prinášame farebnú schému pre prichádzajúce mesiace, ktorá bude jednoznačne trendy aj v roku 2019.

Odporúčame: Svadobná etiketa: Poznáš a ovládaš všetky jej pravidlá?

Napríklad aj taký David Beahm, jeden z najlepšich svetových organizátorov svadieb, ktorý tento rok oslavuje už 20 rokov na trhu, je veľkým farebným nadšencom. Je známy svojím veselým štýlom, bohatou kvetinovou výzdobou a svetlými priestormi. Jeho prácu ocenila a napokon aj využila napríklad aj Catherine Zeta-Jonesová. A práve podľa neho sa inšpiruje množstvo agentúr a svadobných párov. A tentokrát sa ním inšpirujeme aj my.

Pozri aj: Svadba v ľudovom štýle: Láka aj teba? Inšpiruj sa!

Catherine Zeta Jones

Zdroj: Shutterstock®

Narozdiel od niektorých klasických dizajnérov uprednostňuje Beahm tvorivé výzdoby. Uličku, ktorou kráča nevesta, rád premieňa na rozprávkový priestor, pre mladomanželov pripravuje tie najkreatívnejšie zasadacie poriadky a dokonca sa rád podieľa aj na tom, ako vyzerá celé svadobné menu.

To, čo inšpiruje Beahma a jeho tím a aj celý svadobný svet v tomto roku, je práve cestovanie a zaujímavé destinácie. Príroda, krajina, móda, jedlo a rozmanitosť kultúrnych tradícií, ktoré svet predstavuje, je práve tou paletou farieb, ktorú on a jeho tím používajú a ktorú by ste mali zvážiť aj vy. A ktoré destinácie vládnu tomuto letu?

1. Maroko

Maroko

Zdroj: Shutterstock®

marocká svadba

Zdroj: Shutterstock®

2. Francúzsko a Taliansko

3. Grécko

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

17.08.2018 20:04

páči sa mi viac jednoduchosť s prvkami slovenského folklóru

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.08.2018 21:09

Je sa načo pozerať wau

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

17.11.2018 02:46

Môžeme akurát len zírať :)) Naozaj rozprávkové....Chce to ale riadne plnú peňaženku. Ani tá však nezaručí, že rovnako rozprávkové bude aj manželstvo..

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

22.09.2021 14:30

Krásne inšpiratívne nápady, z každého by sa dalo čerpať niečo. Ale ani som nevedela že som mala svadbu vo francúzsko-talianskom štýle, nakoľko tiež som mala na stole také vysoké kovové vázy a v nich kvety vo farbách bielej a zelenej, celá svadba sa niesla v takom štýle greenery :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE