Svadobné topánky Badgley Mischka: Vyberieš si elegantné alebo retro?

Topánky, ach, tie topánky! Pred dňom „D“ musí každá nevesta riešiť množstvo vecí. Teda, ak si najmete svadobnú agentúru, máte to o čosi ľahšie. Avšak, svadobné šaty ani topánky za vás nik nevyberie. Potrebujete skúšať a skúšať, aby ste našli tie pravé. Ako také popolušky. Svadobné topánky by mali byť pohodlné, mali by vám „sedieť“ a krásne tvarovať klenbu. Mali by byť očarujúce a zároveň by vás nemali nikde tlačiť. Jednoducho by mali byť ľahké ako pierko, aby ste v nich počas celého svadobného dňa vydržali.

Povedzme si úprimne – až skončí svadobný deň, svadobné šaty si už asi nikdy nikam neoblečiete. Ale to sa nedá povedať o topánkach. Ak si ich už raz kúpite, tak ich budete chcieť nosiť aj na iné príležitosti – napríklad na svadbu vašej kamarátky alebo na rodinnú oslavu. Preto je vhodné do samotnej obuvi investovať. Čo tak investovať do svadobných topánok Badgley Mischka? Pri nich si môžete byť isté, že ich budete nosiť aj po vašej svadbe.

Badgley Mischka svadobné topánky

Badgley Mischka ponúka obrovskú škálu podmanivých svadobných topánok, ktoré sú známe svojou odolnosťou, skvelým prepracovaním ako aj retro vzhľadom a úžasne okúzľujúcim dizajnom. Badgley Mischka je americká dizajnérska značka, ktorej tvorcami sú dvaja módni návrhári. Vďaka jemným detailom, avšak s ohľadom na filozofiu moderných, jednoduchých a elegantných vzorov, sa táto značka dostala do povedomia celého sveta.

Tieto svadobné topánky sú ručne vyrábané a dokončené s maximálnou presnosťou. Väčšina topánok pochádzajúca z dielne tejto dizajnérskej značky je ozdobená kamienkami v zadnej časti, čo ich radí medzi pomerne drahšie topánky na trhu. Síce si za ne priplatíte, ale verte, že investujete do kvalitných svadobných topánok, ktoré budú ozdobou vašich nôh.

Neprehliadni: Lian Rokman Blooming Paradise: Úchvatná kvetinová kolekcia šiat

Galéria:

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.11.2019 07:28

Krásne; určite je vhodné do samotnej obuvi investovať.

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

26.11.2019 12:19

Ťažký výber- sú krásne

Vaše meno:

Lenka Pajtinková

Lenka Pajtinková

29.01.2020 15:21

na mňa príliš veľa kamienkov, skôr pôjdem do úplne jednoduchých topánočiek v štýle hesla menej je viac

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.02.2020 14:03

Krásne a je z čoho vyberať

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 07:17

Hlavne pohodlné, maximálne tak 5 cm opätok :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE