TEST: Objemová riasenka MASCARA med

Krásne, dlhé a lesklé riasy sú snom mnohých žien, ktoré sa toho snažia docieliť, avšak nie vždy sa im to podarí.

 

Mnohé z nás majú krátke, riedke a takmer neviditeľné riasy. Existujú však rôzne umelé alternatívy, vďaka ktorým môžeme mať každý deň iný tvar a objem rias. Niekedy sú výsledky vďaka nim naozaj uspokojivé a niekedy zas ťažkopádne.

 

Patríte aj vy k tým, ktoré sa znepokojujú nedostatkom rias, respektíve ich pomalým rastom a minimálnym objemom? Zúfať nemusíte! Vyskúšať môžete rôzne „opravné prostriedky", vďaka ktorým nemusíte utrácať peniaze za umelé riasy, ktoré nemajú dlhodobú životnosť. Ďalším riešením, ktoré sa nám núka, sú na trhu dostupné elixíry, ktoré stimulujú rast rias.

 

Testovali sme tiež: LACALUT – zubná pasta a medzizubné kefky

Pharmatheiss objemová riasenka

Zdroj: Shutterstock®

A čo tak dodávať riasam výživu a zároveň si užívať krásne, riasenkou nalíčené riasy? Aj to je možné vďaka riasenke MASCARA med, ktorá spája 2 unikátne produkty v jednom balení. Riasenka okrem toho, že je určená na vytvorenie objemu rias, tak zároveň vďaka obsiahnutým látkam, stimuluje ich rast. Objemom síce malá, ale svojimi účinkami očarujúca riasenka!

 

Testovali sme tiež: Allga San Pedibell krém a balzam na chodidlá

Riasenka podporujúca rast rias

Zdroj: Shutterstock®

MASCARA med

Moderný komplex účinných látok v MASCARA med tónuje riasy na čierno, intenzívne ich ošetruje a podporuje rast rias.

  • Intenzívna farba
  • Objem bez zlepenia
  • Stimuluje rast rias

Návod na použitie: Naneste na spodné a vrchné riasy. Na optimálne oddelené riasy pohybujte kefkou pri nanášaní diagonálne cikcakovým pohybom. Na stimuláciu rastu rias používajte denne. Večer odstráňte pomocou odličovača očí.

 

Testovali sme tiež: Pharmatheiss MASCARA med

Objemová riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Riasenka svojím dizajnom pôsobí veľmi minimalisticky. Príde vám síce zabalená v krabičke, no samotný prím zohráva práve riasenka. Objem riasenky je len 5 ml, čo je v porovnaní s bežne dostupnými riasenkami asi o polovicu menej, avšak vďaka tomu máte istotu, že vám riasenka nevyschne a vy ju tak stihnete vypotrebovať. Mnohé možno poteší fakt, že riasenka neobsahuje žiadne vonné látky, parabény ani prostaglandíny. Vďaka tomu je vhodná aj pre citlivejšie oči.

 

Testovali sme tiež: Pharmatheiss VITAMINE – vitamínový sprchový gél

Tónujúca riasenka MASCARA med

Zdroj: Shutterstock®

Keďže ide o objemovú riasenku, má tomu prispôsobený aj aplikátor. Riasenka, ako táto tak aj ostatné, by sa mala nanášať prostredníctvom cik-cak techniky. Pohybujte ňou týmto spôsobom od korienkov až ku končekom. Takto vám riasenka pridá na objeme a dĺžke, a tiež vám pomôže odstrániť akékoľvek zhluky rias. Pri tejto riasenke to platí na 100 %. Ak ju nanesiete iným spôsobom, tak vám nevytvorí taký pekný vzhľad rias ako pri tomto cik-cakovom spôsobe.

 

Testovali sme tiež: Lacalut whitening repair systém

Pharmatheiss MASCARA med

Zdroj: Shutterstock®

Ak si riasenku aplikujete aj na spodné riasy, nielen na vrchné, tak v tomto prípade ju aplikujte rovnakým spôsobom. Takto sa budete môcť popýšiť krajším tvarom aj spodných rias. Riasenka drží na očiach celý deň bez toho, aby akokoľvek opadávala alebo sa otláčala. Večer ju pohodlne odlíčite aj prostredníctvom micelárnej vody bez toho, aby ste ju z rias akokoľvek šúchali dole (čo sa mimochodom robiť nemá!).

 

Testovali sme tiež: PARUSAN – šampón a tonikum pre riedke vlasy

Mascara med

Zdroj: Shutterstock®

S riasenkou som si perfektne sadla. Na riasach mi vytvára krajší objemnejší vzhľad, čo ma veľmi teší. No vás určite zaujíma sľúbená stimulácia rastu rias. Používam ju už zopár týždňov a môžem povedať, že moje riasy sú v oveľa lepšej kondícii než kedykoľvek predtým. Vôbec už nie sú také suché (čo sa stáva vplyvom používania riaseniek) a pri večernom odličovaní mi už riasy vôbec nevypadávajú. Za mňa je to určite vydarená riasenka, ktorej účinky by ste si mali vyskúšať samé.

 

Testovali sme tiež: Doliva balzam na ruky

 

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

10.06.2017 01:00

Šikovná vecička. Škoda že pre mňa sú vhodné len vodeodolné produkty, inak by som si ju určite kúpila.

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

14.06.2017 09:07

Moje riasy sú slabučké a toto by som vyskúšala či mi riasenka pomôže.

Vaše meno:

benynka

benynka

13.07.2017 17:42

Vyskúšala som a môžem potvrdiť, že táto mascara je naozaj výborná. Vydrží celý deň bez toho aby som mala pod očami tmavé fľaky a večer sa naozaj veľmi ľahko odstráni micelárnou vodou. Žiadne drhnutie ako pri vodeodolnej riasenke. Aj sa mi zdá, že mi riasy menej vypadávajú.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:15

táto značka mi príde skôr taká ako Vichy lekárenská značka nie bežná v drogériach a o to viac ma láka jej zakúpenie

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.12.2017 14:27

objemové mám rada

Vaše meno:

Monika Stanova

Monika Stanova

23.01.2018 18:47

Vďaka že recenziu. Určite vyskúšam,keďže mám krátke a slabé riasy.

Vaše meno:

Lenka

Lenka

16.02.2018 13:34

Najhorsia spirala aku som kedy mala.... skoda vyhodenych penazi!!!!!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE