Video: Philips OneBlade – skutočne najlepší holiaci strojček?!

Holenie je neoddeliteľnou súčasťou života pravdepodobne väčšiny žien. Len ťažko sa niečo vyrovná príjemnému pocitu hladkých a hebkých nôh čerstvo po ich oholení. I témou nášho nového videa je holenie, aj keď v tomto prípade nepôjde o dámske holenie, ale holenie pánov. V redakcii sa nám pred časom dostal do rúk holiaci strojček OneBlade od značky Philips, ktorý je určený nielen na holenie, ale aj zastrihávanie a tvarovanie fúzov rôznej dĺžky. V tomto prípade sme sa, pochopiteľne, do testovania nepustili my, ale kolega z redakcie TopSpeed.sk. V novom videu sa s vami Marián podelí o skúsenosti s používaním holiaceho strojčeka OneBlade. Zaslúži si tento strojček toľko chvály, koľko naň počúvame z mnohých strán, alebo ide o bežný prístroj, ktorý nie je hodný toľkej pozornosti? O tom už viac vo videu!

Pozri aj: TEST: Philips OneBlade na tvár aj telo — zastrihuje, tvaruje aj holí?

OneBlade na tvár aj telo

Mnoho mužov pri holení nesiaha po klasických žiletkách, ale volia práve elektrické holiace strojčeky. Čo ponúka OneBlade od značky Philips? Jedným z jeho najväčších benefitov je určite fakt, že ide o multifunkčný prístroj, ktorý je určený na zastrihávanie, tvarovanie a holenie fúzov akejkoľvek dĺžky. Je pritom určený na použitie na tvári, ale aj na tele. Tento hybridný elektrický zastrihávač dokáže rovnomerne zastrihávať bradu aj chĺpky na tele vo všetkých smeroch a je ním možné vytvárať presné línie. OneBlade má odolnú čepieľku so systémom dvojitej ochrany. Vďaka tomu a rovnako i vďaka kĺzavému poťahu v kombinácii so zaoblenými špičkami poskytuje ľahké a pohodlné oholenie.

Výhodou prístroja je aj to, že je určený na suché i mokré holenie. OneBlade holí bez podráždenia či porezania pokožky. Na prístroj je možné podľa potreby nasadiť niekoľko nástavcov, napríklad nástavce na strnisko či hrebeňový nástavec na telo. Pre osoby, ktoré uvažujú o kúpe prakticky akéhokoľvek produktu, môžu byť veľmi nápomocné práve recenzie od používateľov, ktorý majú s konkrétnym produktom skúsenosti. Preto vám prinášame recenziu na OneBlade vo forme videa, v ktorej sa o ňom dozviete všetko dôležité a najmä to, ako reálne funguje v praxi a či sa doň oplatí investovať. Veríme, že pre vás bude video pri rozhodovaní užitočné. Želáme príjemné sledovanie!

Pozri aj: Odstraňovanie chĺpkov z tváre: Prinášame ti niekoľko alternatív!

7 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

07.03.2021 16:37

Syn ho má a je spokojný

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

08.03.2021 07:30

Vďaka za video!

Vaše meno:

Peter Gavlas

Peter Gavlas

10.03.2021 22:54

Vyskúšam, už po ňom dlhšie pozerám.

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

12.03.2021 11:27

Som s One Blade spokojný

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

21.03.2021 04:54

Tak takému super strojčeku by sa potešil určite manžel.

Vaše meno:

Jozef Ibolya

Jozef Ibolya

08.04.2021 21:12

šikovný stojček, aj ja by som sa potešil, keby som dostal na narodky...

Vaše meno:

Katarína Kubíková

Katarína Kubíková

01.05.2021 22:32

Tento model som kupovala manželovi k narozkám a je spokojný. On si necháva strnisko, takže neviem, ako to zvláda oholenie do hladka, ale na toto bohato stačí. Kupovala som mu ho za dobrú cenu z :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE