Dokonalá a pritom fit: Čo si zbaliť do fitka? Toto sú 5 must haves pre ženy!

My ženy sme náročné tvory. Ak nemáme po ruke svoje základné poklady, ktoré každodenne napĺňajú naše potreby všetkého druhu, jednoducho nie sme vo svojej koži (samozrejme česť výnimkám). A preto môže byť výzvou i zbalenie tašky do fitness centra. Sústredíme sa na to, aby nám nič nechýbalo a cvičenie prebehlo tak ako má. Možno sa ešte len na svoj „prvýkrát vo fitness centre" chystáte a možno ste v ňom už doslova zabehnutou členkou. Akokoľvek to je, pri balení sa inšpirujte našim zoznamom, ktorý obsahuje absolútne must haves do fitka pre ženy!

Náš zoznam do fitka

Balenie sa do posilňovne je možno na začiatku ťažké a zdĺhavé, no hneď ako sa do toho dostanete nezaberie vám ani 5 minút. Dôležité je uvedomiť si, že každá z nás je iná, a preto nejde o univerzálny zoznam, ale skôr o zoznam, ktorý vás môže inšpirovať zbaliť si do fitka niečo nové, niečo čo vám prípravu na cvičenie, samotné cvičenie alebo čas po cvičení v šatni značne uľahčí. Keď sa preklikáte cez našu galériu, určite nám dajte v komentároch pod článkom vedieť, čo odteraz obohatí vašu tašku do fitka!

Zaujme ťa: Trik osobného trénera celebrít: Ako zhodiť 6 kg len pomocou jednej suroviny?!

Galéria: Must haves do fitka pre ženy

Vlasové doplnky

Cvičenie s rozspustenými vlasmi je otravné. Preto nikdy nezabúdajte na sponky, gumičku, prípadne športovú čelenku. Vlasy vám tak nepôjdu do očí, čím si ušetríte nervy a tiež sa vám tak rýchlo nezamastia. 

4 komentárov
Adriena Krzeminská

Adriena Krzeminská

24.09.2020 09:08

Gumička jednoznačne, keďže mám dlhé vlasy.

Vaše meno:

Zuzana Václaviková

Zuzana Václaviková

25.09.2020 01:42

Aj keď vo väčšine fitness zariadení hrá gym rádio, sluchátka sú mojou povinnou výbavou.

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.09.2020 06:17

Základných 5 must haves, ktoré nesmú ani nám chýbať.

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

25.09.2020 22:19

5 must haves - skvelo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE