Horoskop na rok 2013 - 2. časť

Ďalšie štyri znamenia sa tu dočítajú, čo ich možno čaká v oblasti zdravia a krásy, kariéry a peňazí a samozrejme v tej najdôležitejšej oblasti lásky a rodiny. Veríme, že vyhliadky

 

Ďalšie štyri znamenia sa tu dočítajú, čo ich možno čaká v oblasti zdravia a krásy, kariéry a peňazí a samozrejme v tej najdôležitejšej oblasti lásky a rodiny. Veríme, že vyhliadky sa Vám budú pozdávať.

 

 

 

 

Rak

Zdravie a krása – Posledné obdobie ste mali dosť oslabenú imunitu. Na príčine boli aj citové problémy, s ktorými ste si nevedeli dať rady. Tento rok konečne pozbierate všetku silu a začnete svoj život radikálne meniť k lepšiemu. Ruka v ruke s týmito zmenami pôjde aj zlepšenie zdravotného stavu. Závažnejšie tráviace a psychické problémy vás síce čakajú ešte koncom roka, tým sa ale poľahky vyhnete zdravou a vyváženou stravou a pozitívnym myslením.

Kariéra a peniaze – Lepšie časy sa pre vás začínajú s nástupom prvého letného dňa. Leto 2013 bude samo o sebe najideálnejším časom z celého roka na zmeny všetkého druhu, napríklad aj na zveľaďovanie majetku. Hviezdy vám tiež prajú pri riešení súdnych sporov, exekúciách a splácaní dlhov. Mnohým z vás sa pošťastí získať väčší obnos peňazí, či už dedičstvom, alebo nečakanou výhrou.

Láska a rodina – Snáď najkrajšie obdobie z celého zverokruhu budú v láske zažívať tohto roku práve Raci. Ak ste sa predošlé roky trápili, vyčkajte do februára, kedy začnú prichádzať prvé dobré správy a vám začne konečne svitať na lepšie časy. Leto pod vplyvom bojovného Marsu bude aj v láske plné radikálnych zmien. Nový partner, nový domov, nové lásky, nová rodina... Raci toho roku v láske nezaháľajú a dočkajú sa aj vytúženej svadby, či potomka.

 

Lev

Zdravie a krása – Aj keď vám nehrozia žiadne vážnejšie zdravotné problémy, predsa by ste si len mali dávať väčší pozor na svoje srdce. Zamerajte sa na kardiovaskulárne cvičenia, zahoďte cigarety, obmedzte kávu a energy drinky, pravidelne cvičte a hlavne sa menej stresujte. Ak sa budete riadiť týmito radami, podarí sa vám vyhnúť menšiemu kolapsu.

Kariéra a peniaze – Koniec marca a začiatok augusta sú ideálnym časom pre začínajúce podnikateľky. V tomto období máte dostatok energie zvládnuť všetky prekážky, ktoré sa na ceste za úspechom obvykle povaľujú. Ak v tomto roku zatúžite po lepšie platenom mieste, môžete ho nájsť uprostred jesene. Každopádne však pôjde len o prestupné miesto, pretože rok 2014 má s vami iné plány. Zatiaľ si vychutnávajte možnosti roku 2013 a dôverujte svojej intuícii.

Láska a rodina – Ste slobodné a hľadáte si tentokrát už vážnu známosť? Stretnúť Pána Pravého môžete v júli a v októbri. V týchto mesiacoch budete na vrchole svojich síl, krásne, sexi a sebavedomé – vždy pripravené flirtovať a rafinovane zvádzať.

 

Panna

Zdravie a krása – Prepadáte pocitom bezradnosti a nespokojnosti so sebou samou. Je na čase prestať sa ľutovať a začať konať. Prekáža vám vaša postava? Popracujte na nej! Začnite sa hýbať ešte dnes! Odolajte vyprážaným a mastným jedlám, podľahnite ovociu aj zelenine – zlepší sa vám pleť a tiež kvalita vlasov. Za ušetrené peniaze z „Mekáča“ si môžete kúpiť sexi šaty, pretože sa po niekoľkých zdravých týždňoch do nich už bez problémov zmestíte.

Kariéra a peniaze – Prvá polovica roka bude pre mnohé z vás skôr pasívna. Aj keď vo vašom vnútri to vrie a túžite po radikálnych zmenách, neviete sa odhodlať k tým správnym krokom. Najlepšie urobíte ak sa o svojej situácii poradíte s nezaujatou osobou. Na jeseň nastane už priaznivejšie obdobie a mnohé zdanlivo neriešiteľné situácie sa vyriešia samé od seba a vo váš prospech.

Láska a rodina – V tomto roku by ste nemali zabúdať na ľúbostné prejavy svojim najbližším. Častokrát totiž môžu mať pocit, že ich prestávate mať rady, pričom pravda je taká, že kvôli bežnej rutine zabúdate na slovká lásky. Ak zatúžite s partnerom po dieťati, vhodný čas nastane koncom leta. Pre slobodné bude máj skutočným mesiacom lásky, ktorý bude pretrvávať aj v júni a júli. Majte preto oči otvorené.

 

Váhy

Zdravie a krása – Zima mnohé z vás poznačila a vypýtala si daň na vašej už dosť podlomenej imunite. Našťastie s príchodom jari získate novú energiu, ktorá vás povzbudí postaviť sa opäť na nohy a začať žiť zdravšie než doteraz. Z aktívneho pohybu je pre vás najideálnejšie plávanie a tanec. Choďte aspoň raz za mesiac na masáž celého tela a doprajte si z času na čas wellness. Podporte v roku 2013 krásu a zdravie svojho tela a duše novým, lepším prístupom.

Kariéra a peniaze – V polovici marca sa na vás začnú sypať problémy. Chce to zaťať zuby a zabojovať. Pozor si dajte na intrigy, ktorými sa to v tomto roku bude vo vašom okolí riadne hemžiť. Riaďte sa heslom: „Dôveruj, ale preveruj“ – obzvlášť ak zastávate nadriadenú funkciu. Koncom júna sa situácia v práci upokojí a vy si budete môcť s plným pôžitkom vychutnať svoje obľúbené leto.

Láska a rodina – Mnohé z vás v súčasnosti prešľapujete na mŕtvom bode. Niektorým sa práve rozpadá vzťah, iné sú už v rozvodom konaní, ďalšie zas márne hľadajú svoju vysnenú lásku. Hviezdy vám radia dať toho roku romantiku bokom a sústrediť sa v prvom rade na seba. Liečba zlomených sŕdc si vyžaduje čas, preto sa neunáhlite novým neperspektívnym vzťahom. V októbri a novembri má aj pre vás Venuša nachystané nové impulzy, vďaka ktorým sa naučíte mužom opäť veriť.
 

Zdroj foto: www.en.horoscopofree.com
1 komentár
Simona Rosičová

Simona Rosičová

28.01.2013 12:47

uvidíme ako to bude..:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE