Elegantná puzdrová sukňa: Nesmrteľný kúsok ako základ šatníka

Už je to dávno, čo Christian Dior priniesol revolúciu, ktorá sa týka ženských sukieň. Ako prvý prišiel na svet s puzdrovou sukňou ako novou formou oblečenia, ktoré lichotí každej ženskej postave. S detailom na krásne ženské krivky môžeme povedať, že puzdrová sukňa je jedným z mála kúskov oblečenia, ktoré sa tešia takej obľube.

Puzdrovú sukňu by sme mohli po malých čiernych označiť za základ šatníka. Mala by ju mať v šatníku každá dáma, a to bez ohľadu na spoločenské postavenie a pracovné zaradenie. Dávno neplatí, že puzdrové sukne by mali nosiť len podnikateľky! Posledných 70 rokov to dokazujú všetky ženy po celom svete. Klasike v podobe čiernej sukne, ktorá sa dá skombinovať s čímkoľvek, sa určite nevyhneme. Ale v dnešnej dobe sa nemusíte báť odviazať a siahnuť po rôznych kvetinových vzoroch, po sukniach s trblietkami, luxusnou čipkou, jemnou kožou a pod.

Puzdrová sukňa drží štýl

Puzdrová sukňa prešla niekoľkými vývojovými štýlmi. A zatiaľ, čo úzky strih obopínajúci ženské krivky je stále rovnaký, spôsoby jej nosenia sa výrazne zmenili, respektíve rozšírili. Či už sa snažíte nasmerovať svoj vzhľad k hollywoodskej hviezde, výkonnej obchodníčke alebo módnej maniačke, puzdrová sukňa je vašou tajnou zbraňou.

Oblečte si ju do práce alebo na nočný záťah ulicami mesta. Pridajte k nej topánky na podpätku a budete skutočnou femme fatale. Obujte si tenisky a budete módnou ikonou, ktorá udáva trendy. Nezabúdajte si však správne vybrať. Ak ste menšej postavy, tak vyberajte tie puzdrové sukne, ktoré majú dĺžku po kolená alebo tesne nad. Takto opticky predĺžite svoju postavu. A čo vŕšok? Ten už necháme na vás. Tu už môžete kombinovať čokoľvek podľa vlastného uváženia. Pozor len na farebné kombinácie, s ktorými to netreba preháňať.

Inšpirujte sa našou nasledujúcou galériou, ktorá je studnicou nápadov aj pre vás!

Pozri aj: Dámske zavinovacie šaty: Silno ženský kúsok pre modernú ženu!

Galéria:

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

19.08.2019 06:05

Kúsok, ktorý sa oplatí mať v šatníku.

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

19.08.2019 09:29

Krásna.Ja nosím takéto sukne takmer výlučne s lodičkami.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

19.08.2019 12:32

už som ich zopár zodrala :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

27.08.2019 22:47

Vždy bude IN a nadčasová

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE