Ako si vytvoriť vlny počas spánku a pritom sa aj dobre vyspať?

Každá žena sa snaží uľahčiť si upratovanie domácnosti alebo svoje skrášľovanie. Preto milujeme všetky tie tipy a triky, ktoré nachádzame na sociálnych sieťach. Mnohé z nich sú skutočne užitočné a dokážu ušetriť čas. Milujete ich aj vy? A vy patríte k tým, ktoré obľubujú účes s vlnami, ale nechce sa vám stáť hodinu pred zrkadlom, aby ste si vlny vytvorili pomocou kulmy alebo žehličky na vlasy? Tak v tom prípade máme pre vás jednoduchý trik, ktorý vám ušetrí čas a rovnako aj peniaze.

Už je to nejaké doba, čo sme si vlasy natáčali natáčkami alebo látkovou čelenkou. Ešte možno aj vy si pamätáte drevené alebo kovové natáčky, v ktorých nehrozilo, aby ste si ľahli do postele. Tlačili, boli nepohodlné a ideálne tak na denné natáčanie vlasov. Neskôr ich vystriedali penové, ktoré boli ako druhý vankúš. Potom sme objavili látkové čelenky, okolo ktorých stačilo omotať navlhčené vlasy a nechať ich voľne usušiť. A dnes tieto čelenky striedajú ponožky, ktoré máme doma úplne všetci.

Ponožkové vlny bez námahy

Najviac uletené v tomto prípade je to, že vám naozaj stačí len ponožka. Teda, možno ich budete potrebovať viac, no počas spánku vás nebudú tlačiť ani nijako obmedzovať. Jednoducho stačí, ak si navlhčíte vlasy a obmotáte ich okolo ponožiek. Ak chcete dokonalejšie vlny, tak si vezmite na pomoc viacero ponožiek. Ak chcete skôr ležérnejšie vlny, tak si vystačíte s menším množstvom ponožiek, okolo ktorých obmotáte hrubšie pramene vlasov.

Tento trik vás tiež zachráni na cestách. Nemusíte so sebou do kufra baliť celú stajlingovú výbavu. Stačí len pár párov ponožiek a natočenie vlasov máte zaručené. Spôsobov, ako vlasy okolo ponožiek obmotať, je viacero. Tak si vyberte ten svoj z nasledujúcej galérie videí.  

Pozri aj: Najlepšie domáce masky na vlasy: Len pár ingrediencií a budú žiariť!

Galéria:

3 komentárov
Mária Frnová

Mária Frnová

13.02.2020 09:46

jednoduché a bez námahy...

Vaše meno:

Anna Tlachova

Anna Tlachova

13.02.2020 10:07

Vau, také niečo som ešte nevidela

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

13.02.2020 22:13

wau,tak toto vyskúšam.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE